آتلیه عکاسی بارداری

آتلیه عکاسی بارداری فتوآریا می تواند لحظات شما را خاص برایتان ثبت کند تا برای همیشه ماندگار شوند، دوران بارداری از به یاد ماندنی ترین لحظات زندگی مادر است، پس چرا این لحظات شیرین را ثبت نکیند؟!!

آتلیه عکاسی نوزاد

آتلیه عکاسی نوزاد فتوآریا دوران نوزادی ثمره زندگی شما را برایتان ماندگار می کند، نوزاد شما تازه به‌دنيا آمده، و شما شاهد رشد و تکامل او هستید، تهیه عکس از این دوران خاطرات شیرین آن را برای همیشه برایتان حفظ خواهد کرد.

آتلیه عکاسی کودک

آسایش و راحتی کودکان و والدین، اولویت اول آتلیه کودک فتو آریا می باشد، به همین منظور بدون هیچگونه فشار به کودک فرصت می‌دهیم تا با محیط استودیو خو بگیرد و عکاسان ما نیز سعی می‌کنند بهترین لحظات آنها را شکار کنند…

به طور حتم ماندگارترین خاطره از عروسی عکسهای عروسی میباشد. به همین دلیل ما با داشتن آتلیه اختصاصی عروس به دنبال ارایه کاری ماندگار به مشتریان گرامی می باشیم. آتلیه عکاسی عروس فتو آریا با بهره گیری ازمتخصصان و طراحان امر دکوراسیون و استفاده از بروزترین دوربین های عکاسی و عکاسان ماهر بهترین خاطرات شما را ثبت میکند.

تهیه عکس پرسنلی مورد قبول ادارات ایران، ویزای مهاجرت و ویزای مسافرت، لاتاری امریکا، ویزای کانادا، عکس برای ویزای کشورهای اروپائی (شنگن)، عکس برای ویزای چین و تایلند در آتلیه عکاسی تخصصی فتو آریا

آتلیه عکاسی مدلینگ fashion

عکاسی مُد یا مدلینگ شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از مُد و لباس همراه با مدل عکسبرداری می‌شود. این شاخه از عکاسی گونه‌ای از عکاسی تبلیغاتی نیز محسوب می‌شود. عکاسی مدلینگ در بیشتر مواقع نیاز به تجهیزات بسیاری دارد. پنکه های قوی ، رفلکتورها، سافت باکس ها و فلاش های چتری و… بهترین گونه لنز برای عکاسی مدلینگ لنز های زوم با فواصلی در حدود 70 تا 210 هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به عکاس امکان انتخاب بهترین کادر را بدهند. فتو آریا با تجهیزات مدرن عکاسی روز آماده ارایه خدمات در این زمینه می باشد.

آتلیه عکاسی هنری

عکاسی هنری نوعی عکاسی است که هدف اصلی آن ابراز دیدگاه‌های خلاق و الهام هنری عکاس می‌باشد. عکاسی که اشاره به دید خلاقانه هنرمند عکاس دارد. فتو آریا با سالها تجربه در این زمینه و استفاده از عکاسان خلاق آتلیه عکاسی هنری را برای متقاضیان این تصاویر ارایه می نماید.

آتلیه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

استوديوی عکسبرداری فتو آریا با رعايت بالاترين سطوح استاندارد در زمينه ارائه تصاوير حرفه ای بعنوان يكي از مدرنترين و مجهزترين استوديوهاي عكاسی صنعتی و تبليغاتي فعالیت می کند، اين استوديو از گروه متخصصين عکاسی در این زمینه بهره مند ميباشد كه در زمینه صنعتي، تجاري، تبليغاتي و پوشاك و زير مجموعه هاي آنها ( اتومبيل، پوشاك، طلا و جواهر، مواد غذايي) براي خلق نيازهاي تصويري و توليد تصاوير ديجيتال با بالاترين كيفيت و هزينه هاي منطقي، ارایه خدمات می نماید.