معرفی فتو آریا مشهد

آتلیه و لابراتوار آریا

در سال 1342 در اطراف فلکه حرم، در جوار حرم مطهر حضرت رضا (ع) توسط ابوالفضل فرهمند به نام عکاسی متروپل تاسیس گردید. سال ها بعد بعلت تخریب اطراف فلکه به خیابان تهران منتقل گردید و چون سال 1378 خیابان مذکور مجدداً در طرح توسعه و خرابی قرار گرفت، عکاسی را به میدان تقی آباد مشهد منتقل کردیم و در آنجا مجموعه تا به امروز با نام فتوآریا فعالیت می کند.

در این مکان با گسترش لابراتوار، فروشگاه و آتلیه اولین و موفق ترین لابراتوار و آتلیه دیجیتال در خدمت مشتریان و همشهریان عزیز قرار گرفت و با کوله باری از تجربه چندین دهه فعالیت و با همکاری فرزندان جوان و تحصیل کرده خود، آقایان مسعود، میثم،مهدی و خانم مکیه فرهمند با ایده های نو در زمینه چاپ دیجیتال  با نوآوری، پاسخ گویی همشهریان عزیز می باشد و سالهاست به عنوان لابراتوار و آتلیه دیجیتال برتر فعالیت می کند.

اکثر مشتریان با ارایه خدمات لابراتوار و آتلیه دیجیتال آشنایی کامل دارند، که همیشه از نتیجه کار با این موسسه هنری رضایت داشته اند. ما ارایه دهنده خدمات عکسبرداری مجالس، هنری، کودک، پرسنلی، صنعتی، تبلیغاتی و ده ها خدمت دیگر به مشتریان عزیر می باشیم.

به منظور رفاه همشهریان گرامی و گسترش بیشتر فعالیت های این موسسه، اولین شعبه آتلیه فتوآریا در سال 1380 در بلوار خیام افتتاح و با فعالیت گسترده آتلیه تخصصی عروس و هنری را به کارنامه فعالیت های خود افزود که خوشبختانه مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفت و تا به امروز همچنان در ارایه خدمات آتلیه های تخصصی عکاسی مشغول خدمت رسانی به همشهریان گرامی در مشهد مقدس و مشتریانمان در اقصی نقاط ایران می باشد.

مشتری مداری و ارایه چاپ خوب و با کیفیت به عنوان اولین وظیفه همیشگی در این موسسه توسط مدیریت و همکاران مورد توجه می باشد، به نحوی که سالهاست مشتریان عزیز از این خدمات بهرهمند گردیده اند.

با گسترش تکنولوژی دیجیتال و با همکاری یکی از استاتید برجسته دومین آتلیه تخصصی صنعتی، هنری و تبلیغاتی فتوآریا در دبی فعالیت خود را در سال 1385 در خیابان خالدبن ولید در هتل دالاس شروع نمود که با استقبال فوق العاده روبرو شد.

فتوآریا از بدو تاسیس تا هم اکنون ارایه دهنده خدمات چاپ عکس دیجیتال، آتلیه عروس، کودک، هنری و صنعتی تبلیغاتی و همیشه راهنما و ارایه دهنده آموزش تخصصی عکس برداری و پاسخگوی همه سئوالات تخصصی به مشتریان عزیز می باشد.